Byggmäster Huvudkontor

Besöksadress:
Sjöhagsvägen 6
721 32 Västerås

Telefon:
021- 472 94 20 (vxl)

Organisation personal

Kenneth Öholm 
VD

Mobil: 070-410 45 30
kenneth.oholm@byggmaster.nu

Byggservice

Johan Bertilsson 
Byggservicechef Västerås

Mobil: 070-545 62 43
johan.bertilsson@byggmaster.nu

Richard Ljunggren 
Byggservice Västerås

Mobil: 070-420 47 17
richard.ljunggren@byggmaster.nu

Sören Gustavsson 
Byggservice Västerås

Mobil: 070-811 27 20
soren.gustavsson@byggmaster.nu

Fredrik Larsson 
Byggservice Västerås

Mobil: 070-694 84 47
fredrik.larsson@byggmaster.nu

Henrik Karlsson 
Byggservice Västerås

Mobil: 070-678 75 41
henrik.karlsson@byggmaster.nu

Inköp & Kalkyl

Andreas Dahlberg
Kalkyl & Inköp

Mobil: 070-420 47 06
andreas.dahlberg@byggmaster.nu

Kaj Jansson
Kalkyl & Inköp

Mobil: 070-420 47 05
kaj.jansson@byggmaster.nu

Elin Dahl
Kalkyl & Inköp

Föräldraledig

Entreprenad

Andréas Karlsson
Entreprenadchef

Mobil: 070-293 54 70
andreas.karlsson@byggmaster.nu

Anders Delerud
Platschef

Mobil: 070-420 47 20
anders.delerud@byggmaster.nu

Robin Lidmår
Arbetsledare

Mobil: 070-420 47 22
robin.lidmar@byggmaster.nu

Jan Lind
Platschef

Mobil: 070-020 94 28
jan.lind@byggmaster.nu

Jan Hedström 
Projektledare

Mobil: 070-720 22 33
jan.hedstrom@byggmaster.nu

Daniel Sörman
Platschef

Mobil: 070-791 88 10
daniel.sorman@byggmaster.nu

Kenneth Forslund
Arbetsledare

Mobil: 070-420 47 21
kenneth.forslund@byggmaster.nu

Martin Zanton
Platschef

Mobil: 070-420 47 39
martin.zanton@byggmaster.nu

Nanna Hyytiä 
Projektledare

Mobil: 070-420 47 07
nanna.hyytia@byggmaster.nu

Thomas Hammarström
Arbetsledare

Mobil: 070-420 47 34
thomas.hammarstrom@byggmaster.nu

Ekonomi & administration

Marie Grankvist
Ekonomichef

Mobil: 070-618 32 41
marie.grankvist@byggmaster.nu

Pernilla Gustafsson
Kontorsadministratör

Mobil: 070-420 47 02
pernilla.gustafsson@byggmaster.nu

Therese Hagman
Ekonomi & Admin

Mobil: 070-420 47 04
therese.hagman@byggmaster.nu

Garantiärenden

Anmäl ditt garantiärende här!

Fält markerade med * är obligatoriska fält.
  • Släpp dina filer här eller
    Tillåtna filformat: jpg, gif, png, pdf. Bilderna får inte vara tyngre än 8MB per bild.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.